Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Mirów Stary – Oferty sprzedaży i najmu domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Koryciska

Koryciska(Mirów Stary + 23 km)

1 400 000 zł378,09 m² 4 099,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:31 600 m²

Ten dom i jego otoczenie to miejsce unikalne, wyjątkowe. Dom z indywidualnego projektu w 2022 roku - każde pomieszczenie, cały jego rozkład są dokładnie przemyślane i dostosowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, Rynek

Starachowice(Mirów Stary + 17 km)

1 500 000 zł315 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:732 m²

Do sprzedaży nieruchomość w centrum miasta przy Rynku - budynek mieszkalny z częścią handlową w parterze, z działką. Budynek piętrowy o powierzchni użytkowej 315m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Ponurego

Bzinek,Skarżysko-Kamienna(Mirów Stary + 16 km)

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 440 m²

Tylko U nas - oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego, 5-pokojowego domu o powierzchni 200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Perłowa

Orłowo,Starachowice(Mirów Stary + 17 km)

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:595 m²

Do wynajęcia dom o pow.48m na osiedlu Orłowo w Starachowicach, w pobliżu Strefy Ekonomicznej. Dom składa się z dużego pokoju, kuchni , łazienki i korytarza. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Roweckiego

Skarżysko-Kamienna(Mirów Stary + 16 km)

760 000 zł149 m² 5 100,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 643 m²

Wyjątkowa posiadłość Z własną sadzawką Skarżysko-Kamienna, ul. Grota-Roweckiego Szukasz balansu między miejską wygodą a sielskim spokojem? Prezentujemy dom wolnostojący z 2002 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Zaborowie

Zaborowie(Mirów Stary + 19 km)

679 999 zł86,50 m² 7 861,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Dom jednorodzinny- projekt Murator M-30 | Zaborowie | działka 1122 m Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, realizowany według projektu Murator M-30, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Skarżysko-Kamienna

Książęce,Skarżysko-Kamienna(Mirów Stary + 16 km)

679 000 zł185 m² 3 670,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 736 m²

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert oferuje Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący ok. 180m ( użytkowej 100m ), położony na działce o powierzchni 8736.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Starachowice

Wierzbnik,Starachowice(Mirów Stary + 17 km)

1 150 000 zł360 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:957 m²

Szukasz przestronnego, rodzinnego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja Dom położony jest w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Zaborowie

Zaborowie(Mirów Stary + 19 km)

679 999 zł92,54 m² 7 348,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Nowoczesny dom wg projektu Zernetis DM-6827 - Zaborowie - stan deweloperski Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany według projektu Zernetis DM-6827, położony w miejscowości Zaborów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Nadolna

Nadolna(Mirów Stary + 25 km)

196 000 zł56 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 495 m²

Domek drewniany 56 m2) , budynek gospodarczy (ok 59m2) , spichlerz, ziemianka. Dojazd drogą asfaltową, nieruchomość ogrodzona, studnia, siła. Działka zagospodarowana, drzewa owocujące. Cicho,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Mirów Stary

Mirów Stary,mazowieckie

390 000 zł201 m² 1 940,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Oferuję do sprzedaży przestronny, wolnostojący,dwukondygnacyjny dom mieszkalny o powierzchni zabudowy 152m2 z poddaszem i możliwością wykorzystania poddasza na cele użytkowe.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij